| Mrr2000 a întrebat:

Deci mi-a placut de un tip,bla bla,si el ma place,bla bla, suntem impreuna de 3 luni,bla bla. Ideea e ca el se grabeste cu relatia asta, am 15 ani,nu caut nimic serios, dar el vrea sa avansam mai repede decat vreau eu. Ce as putea sa îi spun?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune si tu mie, bla bla bla, daca te referi la sex bla bla bla sau te referi la o distanta gen ca e nebun dupa tine si se taie cand nu-i dai atentie, bla bla bla :s si te vrea de sotie bla bla bla?
eu zic, bla bla bla sa nu-i dai asa rapid ce vrea bla bla, apoi sa-i spui ca bla bla esti mica si vrei sa iti traiesti tineretea si ca nu vrei sa cresti copii de pe acum bla bla bla.
Bafta.

14 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Bla-bla.
Din cate zici tu, totul e bla-bla pentru tine in ce priveste relatia cu el.
Ce poti sa ii spui? Spune-i simplu ca totul e bla-bla. Fii sincera. Va fi dureros, dar nu are rost sa o lungesti indulcind situatia.

Problema e ca nici tu nu stii ce vrei. O data zici ca nu cauti nimic serios, ca in urmatoarea propozitie sa zici ca el vrea sa avansati mai mult decat vrei tu, deci asta presupune implicare din partea ta. Daca nu vrei nimic serios, de ce ti se pare ca el avanseaza prea repede? Eu zic ca, inainte de orice actiune, tu sa te gindesti bine ce ai de gind cu el, ca nu cumva mai apoi sa regreti ce ai facut.

| darrio2007 a răspuns:

Spune-i ce ne-ai spus si noua. Bla, bla, bla!

| T0T a răspuns:

Să vă despărțiți, adică ori e relație ori nu, știi tu la 15 ani ar trebui să fii mai matură, bla bla bla.

| OldSoul a răspuns:

Pai tu ce asteptari ai de la el?
Daca vrei sa te culci cu el bine, daca nu mai bine ii spui de pe acum, oricum alegerea si riscurile sunt ale tale, deci mai bine te gandesti de doua ori. Sa nu fii mirata daca te lasa dupa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca tu nu ai aceleasi intenti ca si ale lui. Spune-i exact ce vrei si iti doresti tu. Daca nu-i convine pa si la revedere. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DOAR daca ai peste 18, absolut.

| Mrr2000 explică (pentru anonim_4396):

MOR Sunt fata din poza, ho :')

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mrr2000):

Eram prost cand am dat comm-ul.
Uita-l.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar sa nu mori!

| Mrr2000 explică (pentru anonim_4396):

Insinuezi ca nu arat bine?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mrr2000):

Arati bine.
Retrag chestia cu "te-as cam grabi si ei " si etc, am fost nesimtit.

| Mrr2000 explică (pentru anonim_4396):

Imi plac baietii nesimtitiwinking Ok, acum par dubioasa.

| NAT0 a răspuns:

Să se ducă la alta decât să vezi că se duce singur.laughing Și să-i dea aia p1zdă câtă vrea și apoi să-l primești înapoi, csf. Aia e.
+ că dacă nu se nimic serios, îl ai să-ți facă cadouri, csf.laughing huă huă. laughing

| gratargratar a răspuns:

La 15 ani nu ai nicio relatie. Sunteti doar prieteni bla bla bla.
Relatie nu poti avea decat atunci cand ai ca punct terminus casatoria. De asemenea, nu iti recomand sa intretii relatii sexuale inainte de casatorie. Daca e un baiat care te iubeste cu adevarat, poate astepta oricat dupa tine.
Bate hormonii ca sa nu te bata ei pe tine bla bla bla.