| Cattalina a întrebat:

E o poveste mai lunga, daca vreti sa ma ajutati va dura putin pana sa cititi daca nu doriti sa ma ajutati ok...

In vacanta de paste am fost in sat si acoloa fost un tip X [ va rog nu va bateti joc, fiindca de aia sta acolo ca aici nu are la cine sta si nu poate sta in chirie ca nu are venit... etc. ] si intr-o zi a venit la mine, pe banca sa vada ce fac... am vorbit si la un moment dat eam luat in brate, ne-am sarutat, etc.

Azi m-a sunat dar ma cam enervat si de doua ori i-am inchis telefonul sad si cand m-a sunat a treia oara mi-a zis ca daca mai inchid odata nu ma mai suna deloc.

Dupa ce am mai vorbit cam 20-25 de min. a zis ca mai vorbit maine sau cand poate sa ma sune si am zis ca bine.

I-am trimis un msj. in care scria : " inchide ochii si vei vedea un ingeras care zboara in jurul tau... inchide ochii si vei simti caldura sufleteasca, inchide ochii si eu voi fi langa tine daca iti va fi dor de mine. Scuze daca team suparat.[bla-bla-bla]. "

Daca va fi in continuare suparat pe mine ce sa ii zic?sad sau ce sa fac?sad adica si eu m-as fi suparat daca mi-ar fi inchis el telefonul sad

Dau funda si vot

Va rog nu va bateti joc sad

8 răspunsuri:
| Maria002 a răspuns:

Hey! Stiu situatia de genu... oribil in fine deci eu nu cred ca va mai fi supy daca simte ceva pentru tine daca tot e supy inseamna ca isi bate joc... sper sa nu oricum succes cu baiatu

| Bubuu a răspuns:

Mărturiseşte.i că ai fost nervoasă şi că nu se va mai repeta.

| LoveIsForFree a răspuns:

Heii.
Paii incearca sa ii explici totusi nu cred ca de la o relatie pentru 2 apeluri va`tii certat.Suna`l si daca nu iti raspunde lasa-i un mesaj in care sa spui ce ai pe suflet si spune-i ca erai intr-o stare proaste pentru ca...Sunt sigura ca va intelege.Zii ca iti pare foarte rau si ca il iubesti mult. Explica`ii tot ce ai pe suflet si zii povestea asta ca ai fost nervoasa[blahh blahh blahh blahh].Sau incearca sa iti fixezii o zi in care sa poti sa iesii mult tiimp afara.Cheama`l pe el si explica`i.Nu cred ca ii batut in cap sa nu inteleaga nimicbig grin.
Succes!:*

| Micuţa a răspuns:

Buna draga! Eu cred ca daca e si in continuare suparat pe tine atunci trebuie sa ii explici ca esti o fire care se enerveaza repede si de-aia iai inchis telefonul in nas de doua ori, iar daca nu intelege atuncea spune-i ca il iubesti si nu vrei sa il pierzihappy. Sper ca te-am ajutat.Mult succes! Funda?:*

| Chryssuu a răspuns:

Poi explica-i ca s a purtat urat cu tine...si este normal sa se supere o persoana cand cineva ii inchide telefonul in fatastraight face Dar sa ii ceri scuze si ai putea sa ii zici ca si tu te-ai supara daca el ar face asahappy Crede-ma si eu am patit, m-am supi dar mi-a trecut!big grin Succeshappy fundita?batting eyelashes

| alinaiiiioana a răspuns:

Paii ii zici asa.hai doar ma stii.recunosc am gresit bla bla bla... ii explici de ce ai facut-o si apoi ii zici ca asa e firea ta daca vrea bine daca nu nu:*

| cocacola_7093 a răspuns:

Pai spune.i ca trebuia sa.ti fci temele sau ca ai avut treaba...sau ca te.a enervat cineva si erai foarte nervoasa... fundita?big grin

Răspuns utilizator avertizat