| Razvy3k a întrebat:

Hei TPU este o fata in liceu in clasa a 11-a, eu sunt in a 10-a si imi place de ea. Nu sunt genu' cu fete cu chesti in fine, imi place de ea si de curand s-a bagat cu mine in seama si nu stiu cum sa vb cu ea, ce sa ii zic, sa o invit in oras... sfaturi plz big grin

Răspuns Câştigător
| SimoNARaluCA a răspuns:

De ce nu?! Daca te baga in seama, bag-o si tu pe ea. Discutati despre cate-n luna si in stele, poate descoperiti chestii pe care le aveti in comun.Fii tu insuti. Daca nu merge, stii macar ca nu te-ai dat drept altcineva.Va fi mai impresionata de onestitate decat de incercari exagerate de a-i capta atentia. Daca reusiti sa deveniti amici sau daca tu crezi ca o intalnire ar fi binevenita, invit-o la una! Succes! happy

| Razvy3k explică (pentru SimoNARaluCA):

Ok mersi de sfat!happy

1 răspuns: