| Lacrymosa a întrebat:

Eu cu cativa prietenasi vrem sa facem spiritism intr-un spital parasit(locul e awesome:X), dar faza e ca habar n-avem cum s-o facem! Ceva idei? Incantatii. eu stiu, n-am nici o idee.

P.S. Daca vreti funda nu-mi copiati ce gasiti pe google! Am citit deja 'tot'. din proprie experienta sau ceva.

Mersi anticipat!

11 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Va mananca pielea, vorbesc din experienta,vorbesc din mai multe.'pozitii' stati cuminti,nu e de joaca,va molipsiti cu vreo entitate, cu vreo boala de nu mai va reveniti de nu mai va scapa de ea nici duhu sfant.
Nu va jucati ca nu e de joaca, oricum eu stiu ce si cum sa faceti, adica e totul piss of kake,dar nu e de joaca cu asa ceva.
Daca faceti asa ceva, daca il faceti in spatele blocului e o joaca de copil.
Una e cand faci in un cimitir, cu un cocos cu un ban vechi de argint, tai gatul la un sarpe, etc.
Papusi vodoo si altele, oricum sunt multe ritualuri de protectie, pact cu diavolu si multe altele de care habar nu aveti.
Sanatism, vise, blesteme..strigoi,moroi iele. si altele.
P.s stati deoparte nu va legati la cap daca nu va doarelaughing nelamuririle pe mes, dati idd pe privat daca avetilaughingasa ceva(adica nelamuriri).

| eusicumine_4355 a răspuns:

Mai bine m-as uita la iarba cum creste

| HappyYoyo a răspuns:

Eu zic să stați cuminți. nu vă băgați că nu-i de joacă cu asta.

| Lacrymosa explică (pentru HappyYoyo):

Nu esti deloc amuzant! Doar nu crezi ca toate chestiile astea sunt adevarate, nu? Vrem si noi sa ne punem imaginatia la contributie... Ex-morga, ei si? rolling on the floor

| HappyYoyo a răspuns (pentru Lacrymosa):

Uite, vă dau o altă idee, mergeți și mâncați o înghețată și spuneți bancuri. e mai ok. amuzați-vă cu alt ceva. happy o să ajungi la vorbele mele altfel happy treaba ta. apoi o să îți dai seama că nu e amuzant deloc. dacă ai nevoie de idei amuzante îți trimit. și garantez mai multă adrenalină.

| Sentinel a răspuns (pentru Lacrymosa):

Uite incantatie : Huta muta puta, vino drace cu caruta, vino strigand picpalac, sa vezi ce prostii avem in cap.

| Lacrymosa explică (pentru Sentinel):

Raspunde sincer, ai vreo problema cu mine?

| Sentinel a răspuns (pentru Lacrymosa):

N-am. Uita-ma si gandeste-te la liceu mai bine (daca ai luat capacitatea).
Pa

| Lacrymosa explică (pentru Sentinel):

Lasa, nu te mai ingrijora tu pentru mine, esti penibil!
Pa! Taraste-te inapoi de unde ai venit...

| lorypoly a răspuns (pentru Lacrymosa):

Hei! Si eu cu niste prieteni vrem sa facem spiritism si daca gasesti vreo incatantie sau alta metoda, de exemplu :,, Hei dracule vino si luptate cu mine.,,! in fata unei usi dupa ora 10 si va veni la tine la 12 noaptea, cica, si te va lua si te va pune in fata lui, blocandu-ti corpul. Daca gasesti niste metode mai bune caontacteaza-ma pe contul meu. Pa

| Louuder98 a răspuns:

Pana la urma ai mai facut spiritism? Daca nu, te sfatuiesc nici sa nu o faciwinking