| Dodododooo a întrebat:

Eu vorbesc de ceva timp cu un baiat pe o retea de socializare. E mai mare cu 3 ani decat mine, dar ne intelegem foarte bine. Cam despre ce sa vorbesc cu el? Adica niste subiecte de discutie ceva? Mersi :*DAU >FUNDA

7 răspunsuri:
| Gabitzzza a răspuns:

Intreaba-l cum sta cu dragostea si de acolo va veni multa multa vorbarie

| Dodododooo explică (pentru Gabitzzza):

laughing Pacat ca e un sentiment care se numeste "rusine" si il simt laughing) nu-l intreb asta. ceva concret/

| Gabitzzza a răspuns (pentru Dodododooo):

Incearca sa vorbesti cu el despre felul cum esti tu apoi comparand despre felul cum e el sau ce ii place lui sau tie sunt multe

| Flavius2106 a răspuns:

Iti place de el? sa stiu ce fel de subiecte sa-ti dau

| Dodododooo explică (pentru Flavius2106):

Buna intrebare. Chiar nu stiu daca il plac sau nu. Adica e foarte simpatic si tin mult la el, dar nu cred ca ma place, sunt mai mica cu 3 ani. Nu cred ca s-ar uita la mine.

| Flavius2106 a răspuns (pentru Dodododooo):

Deci iti place de el. fa un subiect in care sa va simtiti bine si care sa nu se "sfarseasca". povestiiii multe happy

| FanBulan a răspuns:

Intrebal ce ii place si vorbeste despre aia, eu asa as face, poate ai ceva in comun cu el.
Funda?