| NicollNikkyKv a întrebat:

Hei TPU' i-am luat unui coleg cadou un ceas, si cand l-am cumparat nu mi-o dat cutie la el..si acum nu stiu cum sa il dau, adica sa il dau asa fara cutie sau cum...?

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| MirelaC a răspuns:

Poti merge in magazinele pentru cadouri sau cel mai bine in magazinele cu bijuterii si ceri o cutiuta pentru cadou. Daca maine ai nevoie urgenta si nu poti merge sa cumperi, intreaba o prietena, o colega de clasa, un coleg.

4 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Cumpara o folie pentru cadouri si pune ceasul in ea si-l legi in sus cu o fundita, ca un fel de punguta sau poti lua o cutie mare, ca cea de papuci si pui multe, multe hartii, iar ceasul il pui in mijloc, asta va fi amuzant.winking Sper ca te-am ajutat.

| Hieer a răspuns:

Pai, du-te la magazinu' de unde ai luat ceasul, si cere o cutie speciala pentru ala.happy

Sper ca te-am ajutat!

| Mysteriousgirl260588 a răspuns:

Pui ceasul intr-o plasuta de cadou, iti ceri scuze si ii explici cum s-a intamplat de nu ai cutie la ceas... Sper ca te-am ajutat... happy

| Asta_MIka_Denny_1997 a răspuns:

Hey`! doar cauti o cutiuta micutalove strucksi o invelesti in staniol sau hartie de cadouri cu o fundita...dar ai grija sa fie culoare de baietiwinking