| AnkaAncuta a întrebat:

Hei TPU mi imi place de un baiat dar. am vorbit cu prietena mea despre el si i-a spus ca nu e genul meu. cica el e tipul ala de baiat ingamfat, care facea prea mult misto de cilalti si se crede buricul pamantului...(oare asa sa fie?) ma rog de ce crede.ti voi ca nu ma.s potivi cu el (app sunt putin cam trimida laughing)

5 răspunsuri:
| Roseonlight a răspuns:

Dar in primul rand tu ce crezi de el? Daca ai de gand sa iei o decizie conteaza mai mult judecata ta, nu poti sa te iei numai dupa altii. Poate crezi ca iti place dar cred ca e genul ala de "imi place ce cred eu ca este". Incearca sa treci peste timiditate(e greu stiu, se rezolva in timp cu perseverenta) si sa ajungi sa il cunosti si mai departe o sa vezi daca il placi cu adevarat pentru persoana care e sau e doar un alt baiat ignorant. just sayinghappy

| ElenaSA a răspuns:

Relatia cu el o poti avea tu, nu prietena ta.E buna si parera altora, dar parerea ta conteaza. Poate face asta la suprafata, dar sa fie un baiat bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi nu te cunoastem nici pe tine nici pe el, nu avem de unde sa stim cum e el de fapt. Incearca sa te apropii de el, sa il cunosti si vezi ce impresie iti faci.

| Alexandra1807 a răspuns:

Nu contează. Totul e să aveţi încredere unul în celălalt şi să vă iubiţi. Poate şi el ţine la tine cu adevărat. Prietena vă ar trebui să îi dea o şansă...

| POPA_8046 a răspuns:

Prietena ta nu e Nostradamus, nu? Daca chiar iti place de el ar trebui sa te bagi in seama cu el, sa-l saluti. normal. Stii, opusurile se atrag... ca si polii la magneti in fizica. big grin