| BIBI2308 a întrebat:

Hei, TPU! Imi place un baiat, foarte mult si cred ca si el ma place, adica aproape de fiecare data cand ma uit la el, el se uita la mine... Avem aceleasi pasiuni... etc
voi ce credeti? Ar trebui sa fac ceva?

Răspuns Câştigător
| metehne a răspuns:

Ca să scapi de orice dubiu, mergi și vorbește cu el, spune-i că îl placi, vezi ce reacție are etc

De pierdut nu ai ce să pierzi, doar de câștigat. Dacă îți va răspunde la sentimente, atunci o să fii bucuroasă că ai decis să faci tu primul pas, dacă nu, consideră-l doar un crush și mergi mai departe.

Știi cum se zice, no pain, no gain.
Pa, pa

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu intotdeauna cand te uiti la cineva si acel cineva se uita la tine, inseamna ca te place!
Uneori, uitatul inapoi este ca semn de frustrare, spuandu-ti ca este jenat de privirea ta insistenta.

Un semn clar ca te place acel baiat, este daca vine sa-ti vorbeasca!
Pana atunci, evita sa-l mai agasezi cu privirile si lasa-l sa decida daca vine, ori ba.

| Idkkkkkmaaannnnn a răspuns:

Toti baietii sunt la fel. Ai grija. O sa te lase candva.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Idkkkkkmaaannnnn):

Si toate femeile sunt la fel, nu mai critica ca nici tu nu esti perfecta.

| RAY a răspuns (pentru Idkkkkkmaaannnnn):

Poate o lasa in fata unui fat frumos calare pe un cal alb, ce aiureli care toti daca voi alegeti curvari a cui e vina, baieti cuminti sunt in zona prieteniei

| aXy99 a răspuns (pentru Idkkkkkmaaannnnn):

I-ai incercat pe toti?