| andreea567890123 a întrebat:

Hei TPU. În 1-4 în fiecare excursie nimeni nu voia sa doarmă cu mine asa ca eram obligata sa dorm cu învățătoarea.Si acum au trecut cam 7-8 ani de atunci și eu ma tot gândesc la asta constant și ma supara tare de tot chiar dacă a trecut foarte mult.Ce sa fac? HELP

Răspuns Câştigător
| christall a răspuns:

Nu trebuie sa te mai gandesti la asta. Trebuie sa intelegi ca prin faptul ca te-au marginalizat, ceilalti au avut de pierdut, pentru ca nu au vrut sa te cunoasca pe tine cu adevarat. Ar fi descoperit o persoana minunata, sunt convinsa.