| replubic9815 a întrebat:

Hei Tpu.In timpul pubertatii la baieti cresc si organele din tine?
Un exemplu : odata eram afara si dintr-o data ma doare spatele in partea stanga peste 1 ora ma doare burta in partea dreapta. a doua zi ma doare iar spatele sau burta in partea stanga
P.s ( durerea este ca o ciupiura de 5-6 secunde si dupa dispare; sunt ca nou )

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

organele cresc in tine de la prima zi de cand te ai nascut pana pe la 18-20 ani, dar durerile tale nu sunt cauzate de asta.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat