| anonimpisicuta a întrebat:

Hei TPU
in zilele urmatoare trebuie sa imi vina ciclu, faza este ca luna trecuta mi-a venit in 30 pana in 4 si voi ce credeti?
cand v-a urma sa imi vina? tot cam atunci
nu de alta dar sambata (26) pana luni (28) voi fi plecata la Baile figa! si trebuie neaaprat sa plec nu pot sa port ob-uri si nu pot anula
raspuns lung si concret! funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Natalia98 a răspuns:

Totul depinde de ciclu, daca este regulat. De cati ani il ai! Poti vedea cand primesti ciclul doar daca stii ultimele date cand ti-a venit, adica intr-o luna ti -a venit in 30 si cealalta in 4 sa zicem, numeri zilele dintre cele 2 luni si vezi cate zile sunt si asta te ajuta ca in fiecare luna sa vezi cand o sa-ti vina
Sper ca te-am ajutat!
Succes :*

7 răspunsuri:
| marin81 a răspuns:

Ciclu il ai regulat sau? Pana acuma in ce data iti venea, vorbesc ultimele luni?

| anonimpisicuta explică (pentru marin81):

Pai tot asa pe la sfartistul luni..la inceput imi venea in 17 sau 7 dar de 2 luni tot pe la sfarsitul lunii imi vine big grin

| marin81 a răspuns (pentru anonimpisicuta):

Atunci nu ar trebui sa ai probleme, eventual daca nu iti porneste din alte cauze/ Stres etc

| anonimpisicuta explică (pentru marin81):

Deci nu imi va veni cat timp sunt eu plecata?

| marin81 a răspuns (pentru anonimpisicuta):

Daca e regulat probabil ca nu, dar suta la suta nu ai cum sa stii

| anonimpisicuta explică (pentru marin81):

Ma cam intristreaza faptul asta

| dianamaria2001 a răspuns:

Sunt de pe telefon si nu imi merge sa iti raspund la raspunsul pe care mi l-ai dat mai devreme asa ca iti scriu aici. In primul rand, cu ce drept vi sa ma jignesti pe mine? Daca parintii mei au fost in stare sa imi ofere ceea ce mi-am dorit nu inseamna ca sunt o pitipoanca. Nu am telefon de 30 de milioane, am telefon de 17 milioane. Eu doar am cerut un sfat. Daca nu ti-a convenit ce am scris, puteai sa iesi frumos de pe profilul meu.