| madalinzdr a întrebat:

Întrebarea asta este pentru fete.
Cum ați reacționa *daca un băiat v-ar trimite un mesaj cu tot ce simte el pentru voi, pentru că efectiv simt ca mor de dorul unei fete. Recent am terminat generala si ea era cu mine la scoala si o vedeam mai mereu. Chestia e ca o plac de 3-4 ani și acum am 14. Multi o să spuneți să îmi văd de școală dar efectiv nu pot să o uit. Am vorbit în clasa a cincea despre excursia scoalara eram la ziua verișoarei mele și de atunci stiu ca eram destul de prost și așa mi-am pierdut șansă să fiu prieten cu ea. Ii trimiteam tot felul de mesaje cu glume proaste adică va dați seama ce îmi putea capul, aveam 11 ani.
Așa și chestia e ca vreau sa ii dau mesaj.
Am zis să încerc să mă împrietenesc cu ea, poate si sa ieșim pe afară. Dacă nu aia e.
Nu vreau răspunsuri răutăcioase va rog happy

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu as ignora mesajul, ca nu mi se pare real.
Daca acel baiat ma place, atunci sa vina sa-mi spuna personal, nu sa-mi trimita mesaje!

| MPersephone a răspuns:

Nu ar fi ok sa ii scrii brusc un mesaj lung care o poate speria. Pur si simplu incepe sa vorbesti cu ea si vei vedea pe parcurs cum evolueaza lucrurile.