| CannbalCorpse a întrebat:

la vară aş vrea să mă "vopsesc" roşcată! Vreau să imi dau cu spray roşu' în cap :
http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/......ta-art.jpg
Cu noanţa asta mi-ar sta mişto!
Cam cât ar costa aşa un spray? Şi de unde din Piteşti pot găsi

4 răspunsuri:
| CannbalCorpse explică:

Şi cam cât ţinea culoarea in cap?

| CannbalCorpse explică:

Nu folosesc vopsea la 14 ani thinking

| nesuferit a răspuns:

Spray? 1 zi tine
Da dc nu folosesti vopsea?

| Mătttaa a răspuns:

Nu prea poti obtine asa păr doar cu spray, de obicei spray`ul e cu sclipici, tine doar o zi si iti face parul destul de naspa x.x
Marog, am avut si eu odata si era destul de ieftin si prost :]] 6 lei parca, m.am facut toata pe maini si in cap dar arata destul de fain o.o
Poti incerca cu nuantator, nu face rau parului, tine mai mult ca spray`ul, si arata si mai bine ~google it.