| anonim_4396 a întrebat:

Mai demult m-am sarutat cu un baiat si azi am jucat adevar sau provocare cu niste colegi. O fata m-a intrebat daca este adevarat ca m-am sarutat cu el si eu am zis ca nu. Ea a zis ca el a zis ca da si l-a intrebat pe el. El prima data s-a uitat in jos si a zis incet ca da si apoi s-a uitat la mine si i-a zis acelei fete ca nu este adevarat. Eu eram foarte timida si ma simteam rusinata. De ce credeti ca a facut asa? Eu l-am refuzat pe acel baiat si credeam ca e suparat pe mine si ca ma va face de rusine. Ce arata comportamentul lui? Ofer funda va multumesc!

7 răspunsuri:
| Xdreaper21 a răspuns:

Zi tu
Daca ai iubi un baiat te saruti cu el dar el te refuza nu ai fi distrusa dar nu ai incerca sa il faci sa se indragosteasca de tine?
Gandesti putin?
E mult prea usor dar voi fetele va ganditi complicat chiar foarte complex degeaba(am observat in cei 19 ani de viata) e simplu schimbi privirea si poate o rezolvi de exemplu te-a inselat si vrea sa va impacati dar tu il injuri de mama sfinti etc acum te gandesti daca eu l-as fi inselat si as vrea sa ne impacam dar m-ar injura de mama sfinti caini etc cum te-ai simti
Nu trebuie sa fii vreun albert einstein(se pronunta ainstain) sa iti dai seamma

| anonim_4396 explică (pentru Xdreaper21):

De unde ai scos treaba cu injuraturi? Sincer nu am inteles ce vrei sa spui.

| тecнιннιlα a răspuns:

E doar o parere dar cred ca acel baiat inca te place. Posibil sa fii zis nu ca sa nu te compromita in fata colegilor. Cred ca este suparat deoarece a sperat la o sansa la tine dar se pare ca tu nu ai vrut.
Ai putea sa vorbesti cu el. Daca vrei sa fii cu el va trebui sa faci tu o miscare in sensul asta pentru ca refuzandu-l va crede ca nu esti interesata.
Daca nu esti interesata poti totusi sa vorbesti cu el sa il intrebi daca s-a suparat, sa-i spui sa nu se supere dar tu chiar nu vrei o relatie acum sau nu cu el oricum. Poate asa nu vor fii situatii ciudate si tensionate intre voi si poate va ramane un loc de buna ziua.
Poti si sa-l ignori laughing dar mereu and va veti vedea va fi o stanjeneala ciudata.
Bafta ^_^.

| anonim_4396 explică (pentru тecнιннιlα):

Faza e ca eu am mai fost cu el o data si atunci ne-am sarutat dar el s-a despartit de mine si apoi s-a intors. Asa l-am refuzat.

| тecнιннιlα a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaaa. Atunci o fii cam confuz baiatul laughing. Ori nu mai vrea sa fie cu tine de o zis nu, ori vrea da a vazut ca ai zis tu nu si a lasat-o asa. Nu stiu sincer. Vorbeste cu el sau las-o asa si vezi cum se poarta si iti dai seama dup. thinking

| anonim_4396 explică (pentru тecнιннιlα):

Da el nu o zis nu. Eu am zis nu cand el a vrut sa fie cu mine si dupa gata

| тecнιннιlα a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma refeream la A si P. Ai zis ca a zis ca nu v-ati sarutat si un da incet. S-o fii bosumflat ca nu mai vrei sau nu mai vrea nici el. Faza asta e cam lasata in aer. Dupa parerea mea ori vorbesti u el si lamuriti ori o lasi asa si vezi cum am mai zis. happy Acum nu stiu. El a vrut dupa tu nu ai mai vrut acum si el spune nu laughing. Cred ca ii putin suparat ca l-ai lasat cu buza umflata vorba vine.