| TheCrab a întrebat:

o sa fiu directa. daca va place de cineva.preferati sa ii spuneti direct? sau prin fapte? in fata sau pe messengeer? eu zic ca in cazul in care tu esti fata.si il placi.incercand sa ii dai de intees nu o sa reusesti niciodata.baietii sunt cam blegi de felul lor. se prefac ca nu-si dau seama sau chiar nu-si dau seama?batting eyelashes
multumesc de sfatuuri! :*

Răspuns Câştigător
| buburuza_4437 a răspuns:

Eu sunt o fire mai directa si cand mi se pune pata pe ceva nu ma las pana nu obtin acel ceea ce vreau.eu spun totul in fata, si sa stii ca nu toti baietii sunt "blegi"unii asteapta cu fata sa faca primul pas.:*

2 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Depinde de temperatul fiecarei fete. Daca esti fara inhibitii si ai un tonus bun, esti glumeata, razi tot timpul, poti sa ii spui, cel putin in gluma ...razand. Daca esti o persoana mai timida cu siguranta mess-ul rezolva aceasta problema. Daca si fata si baiatul sunt timizi cu siguranta va fi greu sa isi spuna unul altuia in fata ce simt unul pentru celalalt.

| Deea_2449 a răspuns:

Pai eu consider ca cel mai bun mod de ai da de inteles unui baiat ca il placi sunt filtrurile, adica niste priviri aparte sau, eventual pune-ti prietena sa ii spuna ca tu il plaki:d.