| anonim_4396 a întrebat:

Imi place mult de o fata.Si nu am mai simțit asta pentru nicio alta fata.Si i-am spus ca imi place de ea, doar ca a spus ca tine mult la mine ca si cel mai bun prieten.Imi Spuneti si mie o formula cum sa ii spun din nou ca imi place de ea?

Răspuns Câştigător
| Mistiss a răspuns:

Frieendzooneed

7 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

Din pacate nu exista formule magice Adelin, exista doar doua posibilitati, ori te place fata ori nu te place, dragostea e cruda happytrebuie sa existe o ``chimie``intre voi, daca nu e acea ``chimie``degeaba.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Friendzone confirmed

| CiocanN a răspuns:

Nu exista formule, ci felul în care ii zici, ce ii zici și situația în care ii zici

| Marin_Adelin_1981 a răspuns (pentru CiocanN):

Pai si cum ii zic?

| madcerisier a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa-i spui din nou ca iti place de ea. Da-i semne. Fii atent cu ea, ajut-o daca are nevoie de ceva, fii alaturi de ea dar lasa totusi un pic de mister, nu-i pune totul pe tava.