| SpeșălGirl a întrebat:

Pot face infarct daca ma dau in carusel? Si ce as putea sa fac ca sa nu mai am golul acela in stomac? M-am dat intr-un carusel la Sinaia si aveam golul ala atat de mare in stomac de nu puteam sa mai respir.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Poti sa faci infart daca ti-e frica. Golul dispare numai convingandu-te singura sa nu-ti fie frica.

| EvilThoughts a răspuns:

Trebuie să te convingi singură că nu vei cădea și că nu-ți este frică, altfel nu te vei putea da fără să simți acel gol în stomac.
Mult noroc.