| CoCaCoLa a întrebat:

Hei TPU PT: FETE
voi cum va imbracati maine in prima zi de scoala?
eu trec in a8a si nu stiu cum sa ma imbracthinking

10 răspunsuri:
| ImHereForYou a răspuns:

thinking eu cred ca ma imbrack cu HAINE!

| Bojthe a răspuns:

Trec in a 8a si ma imbrac asa: fusta lunga portocalie
bluza neagra in V si conversi

| KaRy a răspuns:

Pai in blugi(conici), o bluza mai simpla si niste sandalute albastre kiss

| AoiTori a răspuns:

Eu ma imbrac asa: blugi albastri, un tricou negru (pe care il iubesc al naibii de mult: are trupa mea favorita, OZ!) iar pedeaupra o camasa cu maneca lunga, dar manecile le suflec si o las descheiata. Parul il am scurt si drept, asa ca il ondulez in afara.

| mikutssa a răspuns:

Poi...eu imi iau blugi cu un tricou si camasa pe deasupra(avem uniforma din pacatecrying )si balerinibig grin

| Roxana_1758 a răspuns:

Heloww.eu trec a9a si la mine la liceu si poarta uniforma iar eu sunt nevoita sa merg in costumcrying...dar daca nu ar fi uniforma as merge intr-o pereche de blugi cu o camasa si vestutza neagra si cu niste opincute sau sandale.sau cu colanti negri si o camasa lunga peste fund cu o centura la camasa si o pereche de opincutebig grin... funda?tongue

Răspuns utilizator avertizat
| IsaBeLLaa a răspuns:

Stilul unu: blugi stramti albastri o bluza albastra si sandale versiwinking
2: uniformarolling on the floor
3: CU CE AI:d FUNDAAlove strucklove strucklove struck

| iGabytza a răspuns:

Eu trec in a 9-a TT_TT

o sa ma immbrac in niste pantaloni albi - curea cu tinte, tenisi negri cu steagul UK pe ei tongue si un tricou fain cu turnul Eiffel pe el

foarte casual ^__^

| ancutza_2418 a răspuns:

Pai eu ma imbrac cu o camasa si blugi nimic special ca (doar nu mergem la nunta) dar cat de cat un pic sa te imbraci si tu cu ceva mai nou si frumos. Bafta si noroc anul acesta.