| anonim_4396 a întrebat:

:-s :*

Mi-am propus sa slabesc de la 61 de kg cam pana la 53, sa zicem in 3 saptamani, pana in 25 martie pentru o chestie.
Mananc foarte bine dimineata, la pranz cat de cat, iar dupa 4/5 nu mai mananc nimic. daca mi se face foame, iau un iaurt sau beau mult ceai / apa. Sa nu mai spun de sport. dansez foarte mult, fac volei de 3 ori pe saptamana + seara multe exercitii pentru fese si abdomen. Tousi. nimic. nu slabesc absolut deloc. de ce?! Niste sfaturi, sa zicem, niste trucuri pe care le-as putea folosi gen. sa beau apa calda dimineata sau orice altceva.

V-as ramane pe veci indatorata laughing
Funda si vot la fiecare! :*

3 răspunsuri:
| qpattyx3 a răspuns:

Poate asa e organismul tau laughing.
La fel e si cu aceia care vor sa se ingrasa si nu pot. Oricum, continua, ar trebui sa ai rezultate. A da, n-ar fi rau daca ti-ai intreba medicul de familie despre asta, daca ai vreo problema, ceva. Intreaba pe cineva mai de specialitate, oricum niciun sfat mic nu strica.happy

| QueenBey a răspuns (pentru qpattyx3):

A nu, in vara am slabit de la 66 de kg la 56. si chiar nu am facut cine stie ce efort. am facut mult sport. deci nu e de la organism. si m-am mentinut. acum recent iar m-am ingrasat 5 kg si na. deci se poate dar nu stiu ce am laughing oricum multumesc pentru sfat! :*

Răspuns utilizator avertizat