| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, salut! Am nevoie de niste idei. Vreau impreuna cu prietenii mei sa organizam ceva de halloween, gen party. Ziceti-mi si mie cum ne-am putea organiza si ce am putea sa facem ca sa ne distram mai mult? poate niste localuri ceva, sa fie din iasi.mentionez ca am un buget de 250-350 lei.

Mentionez ca suntem in jur de 15 persoane. Multumesc!

1 răspuns:
| CoCaCoLa a răspuns:

Ati putea sa faceti petrecerea si la cineva acasa si sa aduceti fiecare cate ceva suc, pizza si sa veniti toti costumati, sa vedeti un film de groaza