| Alexandra_4886 a întrebat:

eu cu prietena mea ce mai buna facem multe chesti impreuna ne spunem una celeilalte toate secretele ne distram toata ziua impreuna si ne ajutam daca una are o problema. Imi puteti da si voi idei ce am mai putea face? Dau funda daca imi ziceti!

Răspuns Câştigător
| AliceIDK a răspuns:

Sa va faceti parul
Sa va faceti unghiile
Sa va "fabricati" propriile bratari ae prieteniei
Sa vorbiti despre baieti
Sa mancati o pizza in parc
Sa va uitati la TV
Sa da-ti o petrecere si cu celelalte fete
Sa va machiati
Sa vorbiti despre sentimente
Sa va uitati pe net' la vedete
Si ...cam atat dupa mine. Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| DianaScorpio a răspuns:

In primul rand sa va rezervati mai multe ore din zi fiecare, in care sa va faceti singure treaba. Puneti si voi mana si mai cititi, invatati, faceti treaba in casa(gatiti, faceti curat, spalati, etc), faceti sport, implicati-va cand merg parintii la cumparaturi de exemplu, ajutati-i cu ce puteti, etc. Invatati sa va descurcati. E foarte ok ceea ce spui mai sus, dar e exagerat daca zilnic stati toata ziua impreuna. Cateva ore zilnic ajunge, invatati sa va implicati si voi in viata, gasiti-va treaba de facut si asa mai departe. Ca nu o sa stati ca niste printese fara sa faceti nimic toata viata.

| inger02 a răspuns:

Puteti compune melodii impreuna, puteti sa vorbiti despre fetele care nu le suportati, desenati faceti ceva haios. spuneti bancuri :X

| pisoaica a răspuns:

Nu vreau funda! Simte-te bine cu prietena ta, fa ce-ti trece prin minte, invit-o la tine, vorbeste la telefon cu ea, plimbati-va!