| andra_2717 a întrebat:

Hei TPU saptamana trecuta am fost la mare cu prietena mea cea mai buna si acolo ne.am intalnit cu un coleg. e suuper de treaba happy...problema e ca a inceput sa ne placa amandurora de el si acum nu stiu ma simt ciudat pentru ca ea a inceput sa vb cu el prin mesaje dar mie imi e rusine...nici nu stiu. e aiurea. sfaturi. dau funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sunt multi baieti. De ce te-ai oprit la el? Uite incearca sa vorbesti cu el. Numai prietena ta poate? Si tu poti! Daca va intalniti vorbiti despre ceva anume si apoi totul vine de la sine. Daca sunteti prietene bune nu va ''rupeti'' prietenia. pentru un baiat. Intotdeauna fa ce iti spune inima. Bafta!

1 răspuns:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu continuati sa umblati amandoua dupa el,asa va veti certa,si chiar si supara,toate astea pentru un tip,sunt destui pe lumea asta, asa ca, mai bine ati renunta amandoua la el.