| Iubareatzãã a întrebat:

Hei TPU si la multi ani! Imi puteti spune si Mie niste cure de slabire? Dar care sa fie incercate de voi si care au dat roade. Spuneti-mi cu lux de amanunte!happy FUNDAA PENTRU CEL MAI BUN!:*

3 răspunsuri:
| IndiferentXD a răspuns:

Hey!
Nu-ti recomand nici o dieta sau ceva sa te infometezi pentru sanatatea ta!
Iti recomand sa faci sport, dimineata in parc putina miscare nu strica, ba chiar ajuta, te vei simti foarte bine in respectiva zi, vei fi plina de energie, vei avea un tonus ridicat happy iar intr-un timp, stiu eu o luna - 2. se vor vedea si rezultatele! sau daca nu-ti place sa iesi in parc, un abonament la sala n-ar fi rau happy ai instructori care se vor ocupa de tine!
Evita sucurile, painea alba, grasimile, bea multa apa si fa sport!
Bye!

| Iubareatzãã explică (pentru IndiferentXD):

Mersi! Stiam deja ca pot slabi si prin miscare.dar aici problema este timpul...sad
Mersii mult!:*

| simpleMAN18 a răspuns:

Incearca o alimentatie sanatoasa, respecta mesele principale, nu manca dupa ora 17-18.Nu manca prajit, sa nu mananci paine, sa nu bei sucuri/bauturii.Multe legume si fructe, si apa happy