| pisiicutza a întrebat:

Sunt intr-o mare dilema. Eu sunt din Chisinau, la fel si baiatul pe care il plac. Problema e, ca nu stiu daca el ma place. In primele zile cand ne-am cunoscut ma speria, venea la mine mai tot timpul, se,, juca" cu mine etc...dar acum nu stiu ce s-a intamplat, ceva s-a schimbat. Cred ca l-am suparat cu ceva, si cred ca stiu cu ce(eram eu, o colega si el, iar colega a facut o gluma legata de el si eu am ras foarte mult, dar nu de el, ci de gluma). L-am invitat undeva, si nu a venit. Apoi din nou a inceput sa vorbeasca cu mine si sa ma gadile si toate cele, si din nou toate pauzele era cu colegii lui si nu ma baga in seama. Nu stiu ce sa fac, sa ma duc la un baiat si sa il fac gelos, adica sa vad daca macar ii pasa, sau ce sa fac? Va rog, ajutati-ma. Cu el ma simt ca in Rai, nu pot sa nu vorbesc sau sa nu il vad o zi, cu toate ca el nu intra pe ask sau facebook, si nici nu prea iese afara. El e special pentru mine, el este al 2lea baiat pe care il plac, si primul a fost un mare nesimtit, si-a batut hoc de mine, dar el nu face asta, stiu. Deci pot sa zic ca este primul baiat pe care in plac. Si daca ati putea sa imi dati niste site-uri sau ce semne nonverbale si verbale sa fac ca sa ii arat ca il plac? Ps, e cu 2 ani mai mare ca mine, cred laughing) mersi. FUNDA SI VOT :*

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Cred ca se pricaleste de tine.

| LoveBadx a răspuns:

Pai cand il vezi vorbeste cu el si intreaba-l daca a facut ceva gresit si daca e suparat pe tine. Daca iti zice ca da explica-i ca tu ai ras de gluma nu de el si pnm cere-ti scuze.

| LoveBadx a răspuns:

Daca ai facut ceva gresit ****