| fructtt a întrebat:

vreau sa cumpar niste tigari dar vanzatorul de la magazin imi cunoaste parintii si pe mine, cum pot cumpara fara ca sa si dea seama ca sunt pentru mine? (nu veniti cu din astea ca fumatul nu este sanatos)

Răspuns Câştigător
| Daniel_Popute_1996 a răspuns:

Eu mergeam vorbind la telefon (fake ) si ziceam ca sa ma auda vanzatoarea '' de care tigari vrei sa iti iau? si zici tu de care vrei si o sa comanzi si gata frate. simplu

| fructtt explică (pentru Daniel_Popute_1996):

Mersi mult frate

| Daniel_Popute_1996 a răspuns (pentru fructtt):

N-ai de ce boss.
si eu am fost in locul tau. ne descurcam cum putem.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pune pe altcineva sa-ti cumpere

| Xdreaper21 a răspuns:

Te duci la alt magazin
Dăăăăă

| fructtt explică (pentru Xdreaper21):

Sunt putine magazine in orasul meu... iar la toate ma cunosc vanzatorii

| Xdreaper21 a răspuns (pentru fructtt):

Du-te in alt oras sa cumperi