| Nayuky a întrebat:

Hei TPU vreau sa imi comand bluza asta si inca ceva de pe sieuteul asta
http://www.salesmanb2b.com/index.php/product?id=56690#
dar produsele vin din China...si as vrea sa stiu cat ma costa taxele vamale, postale si transportul(nu stiu cate si ce taxe trebuie platite..am spus si eu asa ca exemplu. poate fi dar una sau pot fi mai multe..nu stiu) pana aici avand in vedere faptul ca pretul comenzii totale este de 19 dolari.
Dau fundita

1 răspuns:
| Alexandra_Damean_1987 a răspuns:

Eu te-as sfatui sa nu-ti iei de pe siteuri din alte tari tot aceleasi haine le gasesti si la noi doar aproape toate hainele sunt made in china