| AndreeaCristina1992 a întrebat:

Hei tururor.Nu prea pot dormi foarte bine noaptea si atipesc greu.Cand sunt la liceu dorm foarte bine, e posibil sa fie din cauza ca nu am activitate zilnica? Adica in vacanta nu prea am ce face, doar stau si uneori mai fac cateva exercitii fizice.Asta este problema? Corpul este odihnit si nu mai are nevoie de mult somn?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se intampla si mie exact acelasi lucru. In timpul liceului te oboseste toata activitatea de acolo (gălăgia, concentrarea, comunicarea, stresul, etc). Apoi cand vi acasa, inca mai aide facut teme si altele, deci cam toata enrgia s-a dus. In vacanta, daca nu iesi pe afara sa faci putina miscare, sa te plimbi, energia ta nu se consuma. Mai ales ca majoritatea se uita toata ziua la seriale, sau noaptea si ziua dorm. Daca te trezesti la 12, iar e rau, ca ai dormit prea mult. Gaseste-ti activitati. Roaga cativa prieteni sa iesiti

| AndreeaCristina1992 explică (pentru anonim_4396):

Mersi mult :**

| anonim_4396 a răspuns (pentru AndreeaCristina1992):

Oricand????

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Probabil corpul tau sa obisnuit cu un anumit program.
Seara la cat te pui la somn?

| AndreeaCristina1992 explică (pentru Andreeush):

9.30 de obicei laughing si acum la fel, dar nu pot adormii pana la 12 seara.