| MihaelaMiikii a întrebat:

Hei! v a fii ziua mea la primavara si numai am rabdarelaughing! vreau sa imi i au prietenele, nu foarte multe 5-6 si sa mergem undeva. mama nu vrea sa fie prea costisitorhappy ma gandeam sa mergem intr-un mall sau?/voi undee ati mergehappy Multumesc

Răspuns Câştigător
| rOckx3 a răspuns:

Pai eu zic tot intr-un mall.de exemplu la noi este un mall in care ai si cinema si pizzerie si magazine si de toate. poti sa mergeti la cinema # maxim 10 lei biletul, la noi e 5 lei, apoi # sau inainte depinde de voi. puteti manca, si apoi sa va mai plimbati mai radeti mai vb despre chestii pentru fetebatting eyelashes

| MihaelaMiikii explică (pentru rOckx3):

Multumesc! asa ma gandeam si euhappy

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti oricand se te duci intr un mall, du te si tu la un restaurant.