| HalloweenSamy a întrebat:

Buna TPU an foarte des sentimentul de De-javu. Asta pentru ca defiecare data cand visez ceva de cele mai multe ori se intampla si ma simt foarte ciudat. De exemplu saptamana trecuta am visat ca eram prins in trafic din cauza unui accideant. Acum 4 ore am intarziat la niste prieteni de familie pentru ca era accident in drum spre Alba. Deci ce sa fac? Ma simt foarte ciudat si va rog nu va luati de mine. Dau FUNDA :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum unii oameni au viziuni, atunci cand nu dorm unii au prin vise. E bine ca stii ce se va întâmpla, înainte sa se întâmple.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi s-a întâmplat sa visez ceva, si apoi sa se întâmple in lumea reala. Uneorti, visele pot fi si viziuni sau poate încearcă sa ne spună ceva, sa ne ajute sa nu facem ceva, in lumea reala. Fiecare vis are o semnificatie.

| HalloweenSamy explică (pentru anonim_4396):

Dar mie mi se intampla absolut la fiecare vis... Si de multe ori ma sperie si ma simt ciudat ce sa faC? DAca spun cuiva asta sigur ma va crede ciudat sau nebun