| Deeeenisaaaaa a întrebat:

Hei! Vreau sa-mi coman o cartela orange de aici http://www.orange.ro/free-sim/ este gratis? Cat trebuie sa platesc :-? Dau fundita :-*.

Răspuns Câştigător
| MrJuvett12 a răspuns:

Nu platesti nimic ca de aia e gratis dar trebuie sa ai 18 ani si da dai adresa. am comandat si eu si nu-i mare lucru pentru ca pe cartela ai doar 10 minute si 10 mesaje pe Orange.

| Deeeenisaaaaa explică (pentru MrJuvett12):

Doar 10 min si 10 mesaje? acolo zice mai multeee :-s

| MrJuvett12 a răspuns (pentru Deeeenisaaaaa):

Citeste mai atent ca undeva in dreapta scrie : 10 minute şi 10 mesaje scrise incluse la activare ceea ce vezi tu cu 3000 minute în reţea
3000 SMS in reţea
75 minute naţionale şi internaţionale
75 SMS naţionale alea sunt doar daca incarci tu cartela cu 5 euro