| Ells a întrebat:

Hei. Vreau sa scriu din nou o carte, voi despre ce ati dori sa scriu? Funda ideilor care ma impresioneaza.

7 răspunsuri:
| Mysteriouss a răspuns:

Pai ai putea scrie despre o anume pasiunea de a ta, despre oameni din jur adica comportamentul acestora, despre familia ta si sa o compari cu una normala bineinteles daca ai o familie mai amuzanta, despre noi tinerii cum suntem si poti face o paralela dintre tinerii de azi si cei de ieri, despre o poveste de dragoste, poti inventa un anume personaj sa fie adolescent si sa aiba mai multe intamplari. Dupa mine daca ai acest talent scrie ceva ce poate ajuta sau schimba parerea cititorului despre ceva sau ceva din care poti invata ceva. Si eu vreau sa scriu o carte dar cand voi fi pregatita. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti cam tanara sa scrii o carte? Fa o carte cu intitulata astfel. Eu as cumpara-o, sincer. Succes! big grin

| Ells explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt deloc tanara sunt Dr.Psiholog

| Mysteriouss a răspuns (pentru Ells):

Daca esti Dr. Psiholog chiar as vrea sa citesc o carte de a ta. Pentru ca tu cunostii comportamentul oameniilor mai bine, meseria ta este de a ne intelege asa'i?

| diiiiiiiana a răspuns:

Eu zic sa scrii ceva despre adolescentiwinking, ceva din zilele noastre sau din viitor smug
Axeaza-te pe ceva care sa atraga cititorii happy

| Ells explică (pentru diiiiiiiana):

Prima mea carte s-a numit Jessica's Life sper sa fie gata curand.

| Ana1234567123 a răspuns:

Am scris si eu o carte, e interesant dar ai nevoie de multa imaginatiewinking, eu daca as mai scrie una as alege ca subiect viata de zi cu zi a unei fete „neobisnuite" cu multe evenimente gen Twilightwinking