| Rafael123rrrdwefwe5rt a întrebat:

Am nevoie de un program pe care sa il descarc in calculator in care pot scrie o carte. Vreau sa pot scrie in pagini si acestea sa fie chiar si numerotate. Aveti idee? Ma puteti ajuta?
FUNDA.

Răspuns Câştigător
| DumitruS a răspuns:

Orice editor de text poate face asta. Resurse gratuite sunt WPS Office, Open Office, Libra text etc.

Ti-l recomand pe primul.

| Rafael123rrrdwefwe5rt explică (pentru DumitruS):

Auzii. Mi l-am luat pe primul si nu stiu ce are de imi subliniaza cuvintele ca si cum ar fi gresite(cu linia aia rosie). Si daca le scriu cu diacritice si daca nu tot asa sunt. De ce?

| Marduk69 a răspuns (pentru Rafael123rrrdwefwe5rt):

Schimba limba in care ti se face auto-correct. Probabil e in engleza si tu scrii in romana