| AndreeaDiana990 a întrebat:

Heii.Am nevoie de un sfat pentru ca nu stiu cum sa iau situatia. Deci:imi place de un baiat de cam 1 luna. si trebuia sa ies afara cu el si cu o prietena, desigur ca nu am mai iesit. Prietenele mele mi-au tot zis sa-l bag in seama pe facebook ca nu se poate intampla nimic rau. I-am dat mesaj si cand ma uit.l-a vazut dar nu s-a deranjat sa-mi raspunda... toata lumea zice ca e foarte prietenos, sociabil. dar se pare ca, cu mine nu e sau nu stiu dar ma simt foarte prost. Funda!♥

Răspuns Câştigător
| A_New_Beginning_Andreea_1999 a răspuns:

Buna. Cred ca nu a avut timp sau este foarte rusinos si ca nu stie cum sa se comporte si cum sa vorbeasca cu o fata care il place. cred ca te lasa va vada primul pas de la tine. Incearca sa il ignori si el va veni la tine, incercand sa vada ce ai. va fi atasat de tine si iti va acorda atentie. incearca.

| AndreeaDiana990 explică (pentru A_New_Beginning_Andreea_1999):

Bine. Multumescc :* Am avut impresia ca am facut ceva sau nu stiu dar poate e asa cum zici tu:*

| A_New_Beginning_Andreea_1999 a răspuns (pentru AndreeaDiana990):

Nu stiu sigur, incearca, lucrurile nu sunt bazate intotdeauna mereu vor fi reusite sau esecuri incearca.