| Anonima_6240 a întrebat:

Heii! Am oarecum de ales dintre doi fosti prieteni.

Primul: isi doreste sa fie cu mine, are un comportamet ireprosabil dar eu nu am sentimente pentru el si nu stiu daca as vrea sa reincep o relatie cu el.

Al 2-lea: este baiatul pe care il iubesc extrem de mult. Faza e ca noi suntem prieteni buni si eu cred ca el ma vede precum o prietena.Noi de fiecare data cand ne intalnim ne pupam si ne luam in brate, dar totul are loc pe ascuns. Eu nu i-am spus sentimentele mele de teama sa nu il pierd de tot adica si in calitate de prieten, si oarecum ma simt si legata de el ca vreau sa ma vad cu el. Ce sa fac? Va rog ajutati-ma cu pareri

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Eu as alege a 2-a varianta pentru ca tu ai sentimente frumoase pentru el care nu merita ignorate. Oricum parerea mea nu este foarte importanta, important e ce simti tu ca ar trebui sa faci.Deci gandeste-te bine pentru ca alegerea nu mai tie iti apartine.