| Anonima_6240 a întrebat:

Heii! Am oarecum de ales dintre doi fosti prieteni.

Primul: isi doreste sa fie cu mine, are un comportamet ireprosabil dar eu nu am sentimente pentru el si nu stiu daca as vrea sa reincep o relatie cu el.

Al 2-lea: este baiatul ep care il iubesc extrem de mult. Faza e ca noi suntem prieteni buni si eu cred ca el ma vede precum o prietena.Noi de fiecare data cand ne intalnim ne pupam si ne luam in brate, dar totul are loc pe ascuns. Eu nu i-am spus sentimentele mele de teama sa nu il pierd de tot adica si ca prieten, si oarecum ma simt si legata de el ca vreau sa ma vad cu el. Ce sa fac? Va rog ajutati-ma cu pareri

1 răspuns:
| Shara17 a răspuns:

E clar, dupa cum ai formulat totul, ca esti o mica copila care vrea neaparat sa fie cu un baiat ( din oarecare motive)... Din moment ce il iubesti ( asa cum spui tu) pe acel baiat eu nu inteleg de ce te ma gandesti sa mai pui inca o varianta pe langa el, trebuie neaparat sa fi cu cineva? sa ai ce face? Nu inteleg draga rostul acestei intrebari si daca preferi sa.ti ascunzi sentimentele e problema ta, desi eu ti.as recomanda sa nu faci chestia asta pentru ca nu ai de unde stii ce are el in cap, inima, "maini, picioare". etc. happy