| LoveEpicxD a întrebat:

Am si eu o intrebare.
Deeci suna cam asa:-s
Ce pot lua pentru acnee.
Tin sa mentin ca am folosit si zineryt si skinoren dar nu are prea multe rezultate.
Ps: nu prea ma tin de tratament laughing

5 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Sunt in acesi situatie cel mai bine ar fi sa te duci la un dermatolog
papa

| ionutzul31 a răspuns:

Ce mama dr*cu is alea?
da-te cu o crema naturista in fiecare seara si spala-te cat mai des pe fata.La mine merge "brici" laughing

| EneDiana a răspuns:

Iti propun sa folosesti produse de la gerovital! sunt foarte bune! la mine a functionat, tinand cont ca folosesc zilnic fond de ten! pupici!

| Robert07 a răspuns:

Sfatul meu... Du-te la dermatolog, el iti va prescrie un tratament pentru tenul tau! bafta:*

| LoveEpicxD explică:

Am uitat sa mentionez ca ma dau si cu fond de ten in fiecare zi.:-s