| Catenstein a întrebat:

Heii azi iubitul meu m-a invitat la el acasa ca vedem un filmhappy dar nu stiu ce are de gandthinking nu este genul de baiat sa vrea sa te **** >:" chiar eu sunt mai perversa decat el... dar nu il cunosc foarte bine adica de 1 luna... voi ce ziceti? sa ma duc+a zis ca poate venii si cea mai buna prietena a meahappy dar nu stiu.thinking daca vine prietena mea poate o sa vina si un prieten de a luithinking
>Funda!:*big grin

Răspuns Câştigător
| LadyGA a răspuns:

Buna! deci, daca prietenul tau te-a invitat la un film probabil vrea sa fie numai cu tine si asta poate presupune ori vrea doar sa va uitati la un film impreuna si sa va giugiuliti, ori...sa vrea mai mult. problema nu este asta, problema este ca orice ar vrea el, de violat nu te poate viola, nu? du-te, vezi ce isi doreste, cum decurg lucrurile si daca vrea mai mult si tu nu vrei, te poti face clara. puteti simplu, doar sa faceti altceva,cum ar fi petting-ul, giugiuleala si asa mai departe. aa, si varianta ta cu o prietena si alt prieten, nu stiu ce sa zic, daca el vroia asta, putea sa propuna de la inceput. un baiat nu suporta de obicei cand o fata ii spune ca vine la intalnire cu prietena ei! :* bafta!

1 răspuns:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Daca e sa se intample ceva de genu,ii poti spune sa mai astepte,sau te distantezi de el, sa vada ca nu vrei. Dar daca nu ti-a aratat pana acum ca vrea asta, nu cred ca o sa o faca acum.