| Alexicious a întrebat:

Heii buna fetelor. Deci imi doresc sa slabesc cu toate ca nu pot spune ca sunt grasa, sa zicem ca am cu vreo 5 kile mai mult decat mi-as dori. Am vazut o gramada de diete dar nu stiu ce rezultate au asa ca am inceput sa tin o dieta a mea sa spunem. Am renuntat definiv la paine, dulciuri si fast-food. Nu mai mananc absolut nimic dupa ora 8 seara (eu care mancam si la 2 noaptea) si am un aparat acela de la teleshopping "relax&tone" cu care imi masez picioarele si abdomenul in fiecare seara. Ce spuneti credeti ca va da rezultate?

5 răspunsuri:
| Puf a răspuns:

Incercarea moarte nu are, si eu ujna cred ca vei reusii:* Pe langa alimentatia pe care ti-ai propus`o, eu iti recomand si putin sport. Ia`o pe prietena ta cea mai buna, sau o colega, in fiecare seara jumatate de ora si alearga. Apoi, cand ajungi acasa cateva abdomene te vor ajuta. si nu pierzi mai mult de o ora cu sportul pe zi. Si eu sunt la cure. exact ca tine, vreau sa dau jos cateva kilograme, si am reusit cat de cat, dar cu ajutorul sportului. Daca slabesti la inceput putin mai mult iar apoi din ce in ce mai greu nu te descuraja pentru ca asa se intampla odata ce organismul se obisnuieste cu stilul acesta de viata. Bafta :*

| Daniel123 a răspuns:

Sunt ca va da rezultate daca faci si putin sport in fiecare zi!

| lolly_3072 a răspuns:

In loc sa te chinui cu toate prostiile astea incearca sa mananci din 4 in 4 ore (pentru ca organismul are nevoie ca sa "lucreze")si ai grija si la somn si incearca sa faci si sport
la mine a mers. pup, loly:X

| adelutza29 a răspuns:

Eu sunt sigura ca va avea rezultat.
Succes!

| Maya_8602 a răspuns:

Buna, eu zic ca ar fi bine sa nu mai mananci nimic dupa 6 seara.si bea apa plata cu lamaie, si nu manca Rosii, ele in grasa...si sa faci niste ex chiar daca ai relax and tone.Succes