| Smileβãã a întrebat:

cine stie cum se foloseste uleiul de ricin de la Hipocrate?. subliniez Hipocrate pentru ca nu sunt sigura daca este ca celelalte.(desi nu am incercat niciunul pana acum) pentru ca modul de folosire la celelalte din cate am citit pe internet e diferit.....la acesta scrie doar doza recodandata 1-2 lingurite! unde trebuie sa il aplic? cat trebuie sa stau cu el pe par? trebuie sa il spal dupa parul?

4 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Doza recomandata se refera la administrarea orala, nu la aplicarea pe par.E si un laxativ eficient...