| MihaelaMiikii a întrebat:

Heii :d m-am motivat sa ma apuc de o dietawinking alerg, fac abdomene, numai mananc dupa pra 18, dar ce imi propuneti sa mananc, fara prajelii si fast-food dar, numai am ideii happy
Dau funda :*

3 răspunsuri:
| Licaa a răspuns:

Eu ti-as recomanda mai multe fructe...nu e nevoia sa eviti ceva, maninca de ce it este pofta dar nu mult trebuie pina la o limita oarecare.Iti urez succes!

| andreeab000 a răspuns:

Buna,MihaelaMiikii! Eu te sfatuiesc sa incerci Dieta DUKAN.DE CE? Pentru ca nu te infometezi si este ca un stil de viata sanatos!;)Apropo: s-a raspandit peste totprin Bucuresti, chiar si ALINA EREMIA o foloseste. :* :*;)
Slabesti cam 10 kilograme la 14 zile, pentru mai multe informatii citeste aici:
http://demoiselle.ro/dieta-dukan-slabire-durabila-in-4-pasi/
P.S: in loc de tarate de ovaz poti folosi grau fiert(ca un fel de coliva dar fara zahar sau alte minuni--->grau fiert si atat)
SPER CA TE.AM AJUTAT :*

| andreeab000 a răspuns (pentru andreeab000):

Bineinteles trebuie sa faci si mult sport! :*