| Biencuta40 a întrebat:

Heii
De 2 luni incoace il tot visez pe baiatul de Care.mi place ca suntem impreuna chestii d.astea
Ce inseamna?
Funda

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Ce inseamna asta?
In primul rand tine cont ca visele nu reprezinta decat niste scenete realizate de subconstientul tau.

Ce inseamna asta?
Daca visezi un lucru atunci inseamna ca te gandesti mult la acel lucru in timpul zilei.

In cazul tau visezi acel baiat intrucat il placi si vrei sa fie prietenul tau. Te gandesti mult la el si de aceea apar si acele vise.

Nu este mare lucru, ni se intampla tuturor.

Sarbatori fericite!

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ca il placi

| Cristinaaa57 a răspuns:

Ca te gandesti prea mult la el