| Ana2401 a întrebat:

Ce inseamna daca.l visez pe baiatul de care.mi place mor si eu plangand si tipand ca.i vina mea?

3 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Asa cum as spus si Dugalle, visele nu inseamna nimic!
Visele sunt realizate de subconstientul tau deci ceea ce visezi nu are cum sa se intample. Daca se intampla cateodata ...astea sunt coincidente.

Cel mai probabil ai avut o perioada stresanta iar ca sa te calmezi te-ai gandit putin la acel baiat.
Visezi de obicei lucrurile la care te gandesti deci probabil ca in sufletul tau ai vreun regret legat de acel baiat, poate ca ai vrea sa ai o relatie cu el...

Eu as interpreta visul acesta ceva de genul:
Plangi intrucat iti dai seama ca daca astepti si nu faci nimic atunci baiatul acela o sa se indeparteze de tine si o sa il pierzi.Este vina ta ca nu faci nimic.
Cam asa vad eu lucrurile.

Deci incearca sa vorbesti cu el cumva.
O sa te calmezi... Stai fara grija, visele nu afecteaza viata reala, acesteae doar iti arata ce este in sufletul tau.

Succes!

| peperonies a răspuns:

Inseamna absolut nimic.

| Dugalle a răspuns:

Nimic, visele nu au insemnatate. Visele vin din subconstient in constient cand intre ele, cenzura slabeste.

Visele sunt doar amplificarea sentimentelor de : frica, dragoste, grija, tristete, curaj, etc.