| LastNight1324235436 a întrebat:

Heii! M-am bronzat destul de tare pe picioare si sunt rosie si ma si ustura putin. Exista sanse ca acest bronz se se transforme din rosu in maroniu(culoarea bronzului, ma rog) sau se vor transforma in basici? tin sa mentionez ca am pielea deschisa la culoare.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da se poate transforma in maroniu dar este necesara sa dai cu ceva crema protectoare sau cu simplu iaurt. Altfel risti sa faci si basici.

| LastNight1324235436 explică (pentru Salontanul):

Sti cumva in cam cat timp va trece rosala?

| Salontanul a răspuns (pentru LastNight1324235436):

Depinde de pielea ta. La mine trece intr-o saptamana.

| RaspundeUrgent a răspuns:

Depinde de sensibilitatea pielii tale. Daca stii ca in alti ani nu ai avut probleme sau altceva de genu nu vad de ce ai avea acum. Eventual ar trebui sa te dai cu multa crema, lapte sau iaurt ca sa iti hidratezi pielea :* :*