| Meow15 a întrebat:

Heii happy. Mă simt oribil. Am avut atât de mulţi prieteni, dar ne-am îndepărtat mult, şi acum abia dacă am cu cine să vorbesc. Întrebarea mea este : cum sa îmi fac prieteni noi? ( la şcoală ). Ştiu că e cam penibilă întrebarea dar. chiar am nevoie de răspunsuri. Mulţumesc.

Răspuns Câştigător
| wforweirdo a răspuns:

De ce nu încerci să reiei legătura cu câțiva din prietenii tăi? Gândește-te,de ce te-ai depărtat de ei?
Ieși și tu pe afară,cu mai multă lume, și poți să cunoști persoane noi prin intermediul altor persoane. Înțelegi tu. Dar nu fii stresantă.
Fii de treabă cu toată lumea, dar nu te încrede în oricine, mulți nu sunt cum par. Crede-mă, am avut prieteni foarte buni care m-au lăsat baltă fix când nu mă așteptam...

3 răspunsuri:
| Meow15 explică:

M-aş băga în seamă cu toţi dar problema este că sunt timidă şi nu ştiu cum să scap de asta straight face laughing.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Sunt multe de spus si siteul asta nu e chat tongue Ai mesaj de la mine tongue

| BiancaaaO a răspuns:

Baga-te in seama si fii dragutabig grin nu se poarta fitele si nici pitiponceala