| camiitsu a întrebat:

Heiisad nu stiu ce sa fac sa ma ingras la picioare, fac un program de exercitii de 1 luna.u vad o mica schimbare dar o vad doar eu nu si cei din jur! toti colegii rad de mine ca sunt slaba si imi spun"schipi"crying( cand ajung acasa ma inchid in camera mea si plang...ce sa fac? imi trec prin cap ganduri de sinucidere cateodatacrying(

Răspuns Câştigător
| crazyboy98 a răspuns:

Ma nu mai incuraja fata sa manance. Daca uh esti cea din poza cred ca esti betonnnn. Nu-i mai baga in seama. Dincer arati super ce mai vrei de la viata ta. Bucurate de copilarie ca pe la 16 ani ai sa te dezvolti normal. Plzz FUNDA.

| camiitsu explică (pentru crazyboy98):

Muluumesc! familia imi sp ca arat bine, dar colegii sunt rautaciosicrying( oare genoflexiunile ingroasa piciorul?:*

2 răspunsuri:
| Anonim12031999 a răspuns:

Păi, mănîncă foarte mult. Dar dacă ţie îţi place cum araţi nu mai contează părerea altora.