| DoamnaGărgă a întrebat:

Heii, o alta problema, eu ma inteleg foarte bine cu mama, si are o foarte mare incredere in mine, pana acum i-am spus de toate relatile mele, iar acum :-s, mi-e frica sincer, nu stiu cum sa ii spun ca sunt cu un baiat mai mare ca mine cu 7 ani, [ el nu vrea "sex" de la o fata, vrea doar o relatie de lunga relatie, intelegere...etc.] sfaturii happy, multumesc.

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Pai e foarte bine ca vrei sa ii spun.Eu zic sa i-l prezinti, poate o sa il placa.