| Maryaa15 a întrebat:

Heii...Pana la urma cate saptamani de vacanta avem? 2 sau 3? Am mai auzit posibilitatea sa avem 3 thinking dar nu stiu ce sa cred...laughing Cine stie sa imi explice si de ce avem 3 laughing Funda :*!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avem 2 săptămâni de vacanţă de Crăciun. Vacanţa de sărbători, care este până pe 6 Ianuarie.
O să mai urmeze o vacanţă semestrială de o săptămână, la sfârşitul semestrului dar nu ştiu exact când. Adică după astea 2 săptămâni, mai avem 3-4 săptămâni de şcoală, apoi încă o vacanţă de o săptămână. Sper că te-am ajutat! happy

| Maryaa15 explică (pentru anonim_4396):

Da si eu stiam tot asa...laughing Dar am auzit tot feluri de zvonuri ca am avea nu 2 ci 3 saptamani de vacanta de iarna fara cea de la incheierea semestrului si m-am derutat. Mersi mult happy!

1 răspuns: