| anutsa55 a întrebat:

stiti k vin sarbatorile... dati-mi si mie niste idei ce cadou as putea sa-i iau iubitului meu... Funda cele mai bune ideii puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Salut! Da, vin sarbatorile si trebuie cumparate inca de pe acum cadourile, pentru ca se va aglomera foarte rauwinking
Uite cateva idei de cadouri pentru el :
1.Un parfum barbatesc, care stii ca-i place luiwinking
2.Un ceas de mana sau o bratara finuta de aur/argint.
3.Un set cu fular si manusi in culorile lui favorite.
4.Un set de deodorante de la Avon.
5.O poza cu voi doi, intr-o rama frumos colorata cu tema sarbatorilorwinking
6.O camasa
7.Un aparat foto cat mai perforant (daca ai bani)
8.Un ursulet de plus, pe care sa scrie ''Te iubesc!''
9.Un lantisor finut happy
10.O carte, daca stii ca citeste happy

Sper ca ti-am fost de ajutor cu ideeile mele big grin. Fundita?

4 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Buna pai incearca s ate concentrezi putin la cam ce i-ar placea lui happy un parfum nou, un lantisor de argin asta daca poarta un ceas de mana o maleta vezi si tu eu am incercat sa-ti dau cateva idei sa o cher o cana cu numele lui sau cu zodia

| Axys a răspuns (pentru Axys):

Eu nu stiu cam ce i-ar placea eu am dat cateva idee tu il cunosti mai bine si tu rebuie sa stii cam ce i-ar placea sau cam ce iar lipsi ca sa i ei

| xSeNNzZz a răspuns:

Un Parfum Barbatesc ar fi cel mai frumos big grin

| Levvis a răspuns:

Anutsa55 lasa-i pe astia sunt varza, deci daca faci ce zic eu nu o sa uite iubitul tau niciodata ce cadou i-ai facut. Ii oferi un prezervativ semnat si o noapte de dragoste cu tine, ai sa vezi ca va fi ceva de neuitat, vorbesc serios eu asta am primit si chiar e misto... decat lanturi si ceasuri si prosti...