| sweetgirl_2218 a întrebat:

Heii...Sunt cu un baiat de 3 ani, dar de o saptamana se poarta aiurea cu mine, nu stiu ce sa fac. Vrea mereu sa iasa cu prietenii desi p mine nu ma lasa sa ies cu prietenele mele, se distreaza fara mine, iar eu stau in casa si plang, dar lui nu-i pasa. Daca nu-l sun, nu ma suna nici el, mai repede ii suna pe prietenii lui. Ce sa fac? simt ca o iau razna, ast raspuns cat mai repede! pupiiiii:*:*:*:*

3 răspunsuri:
| PufuletiMov a răspuns:

Paraseste-l daca nu-i mai pasa de tine.
Urat din partea lui sa nu te lase sa iesi cu prietenele tale cine este el sa-ti controleze viata? (mi se pare aiurea oricum)
Eu sper sa te gandesti bine la ce vei face tu eu iti zic paraseste-l chiar daca iti va fi greu si nu vei uita usor de relatia avuta cu el eu daca as fi in locul tau l-as parasi fara doar si poate.

| Drathmnight a răspuns:

Intreaba-l ce are si vezi ce-ti raspunde. spune-i cum te simti din cauza asta

| sweetgirl_2218 explică:

Acum se poarta la fel ca inainte...nu stiu ce sa mai credstraight face.e totul ok acum.In fine, el a zis ca nu mai vrea sa iasa cu prietenii lui, si vrea sa stam numai noi 2love struck. Sper sa fie asa cum zice ellove struck.Multumesc pentru sfaturilove struck...:*