| all001 a întrebat:

Heii! sunt o fata si am 17 ani. sunt cu baiat de aceeasi varsta cu mine. am vrea sa trecem mai departe cu relatia noastra dar amandoi suntem virgini. este vreo problema aceasta chestie? pot aparea "compicatii"? funda cel mai bun raspuns. multumesc

Răspuns Câştigător
| Peaches a răspuns:

Daca ati hotarat ca vreti sa aveti aceasta experienta nu pot aparea complicatii in relatia voastra. Nu uitati sa va protejati, ca sa nu apara altfel de complicatii. In rest... va veti descoperi unul pe celalalt si fiecare pe el insusi.

~Roxetta

1 răspuns:
| einenebun23 a răspuns:

Ce complicatie sa apara? Nu nici o problema. Daca nu va simtiti inca pregatiti sa o faceti atunci nu e nici o problema. NU totul consta in Sex in ziua de astazi. Important e sa va intelegeti bine si cu timpul va veni si aceasta chestie de la sine.